Sukienka mini z siateczki brązowa z marszczeniami w komplecie z topem i szortami  1
Sukienka mini z siateczki brązowa z marszczeniami w komplecie z topem i szortami  2
Sukienka mini z siateczki brązowa z marszczeniami w komplecie z topem i szortami  3
Sukienka mini z siateczki brązowa z marszczeniami w komplecie z topem i szortami  4
Sukienka mini z siateczki brązowa z marszczeniami w komplecie z topem i szortami  5
Sukienka mini z siateczki brązowa z marszczeniami w komplecie z topem i szortami  6
Sukienka mini z siateczki brązowa z marszczeniami w komplecie z topem i szortami  7

Sukienka mini z siateczki brązowa z marszczeniami w komplecie z topem i szortami

0 zł
Model: 00000038954
Rozmiar:
Tabela rozmiarów
Szacowany termin wysyłki rozmiaru
Niedostępne
Lekka półprzezroczysta szyfonowa sukienka mnii z akcentem na ramionach i w talii. Góra jest wykonana w formie koszuli z klasycznym kołnierzykiem, poduszkami na ramionach i zapięciem na guziki w talii. Rękawy z mankietami zapinanymi na guziki, talia ściągana gumką. Zestaw zawiera podstawowy top i szorty. Całość prezentuje się elegancko i lekko.

Każdy produkt mierzymy ręcznie, aby pomóc Ci wybrać najlepszy rozmiar. Warto porównać te wymiary z podobnym ubraniem, które już masz. Połóż ubranie na płaskiej powierzchni i zmierz je z zewnątrz.


Parametry produktu:

RozmiarXSSML
Długość produktu, cm1515,415,816,2
Długość rękawa, cm6767,56868,5
Szerokość w biuście, cm4243,54546,5
Szerokość w talii, cm31,53334,536
Szerokość w biodrach, cm38404244
Szerokość w klatce piersiowej, cm33,53536,538

Modelka na zdjęciu:

Wzrost:
167 cm
Klatka piersiowa:
81 cm
Talia:
60 cm
Biodra:
88 cm
Rozmiar modelki:
XS
Materiał zewnętrzny:
Poliakryl 90%, Elastan 10%
Pranie:
Prać ręcznie w temp. max t 30°C
Nie suszyć w suszarce bębnowej
Nie wybielać
Prasowanie:
Prasowanie w temperaturze t do 110°C

Płatność oraz dostawa


Płatność

Składaj zamówienie, które bez problemu opłacisz za pomocą serwisu szybkich płatności PayU - przy użyciu karty lub logując się na swoje konto bankowe.

Płaności online procesują się na stronie zabezpieczonej certyfikatami bezpieczeństwa. W celu ochrony Państwa danych osobowych korzystamy z najlepszej technologii ochrony danych w sieci.

Końcowa cena zamówienia zawiera koszt zamówionych artykułów, koszt dostawy oraz podatek VAT.

Dostawa

Dostawy realizujemy za pośrednictwem firmy InPost do każdego miejsca w Polsce.

Czas dostawy – 1-3 dni robocze.

Dostawa do innych krajów UE realizowana jest przez DHL lub innego operatora pocztowego. Czas dostawy wynosi około 3-14 dni. 

Dostawa do innych krajów (poza UE) realizowana jest przez DHL lub innego operatora pocztowego. Czas dostawy wynosi około 7-21 dni. 


Koszty dostawy:

InPost Paczkomat - 17 PLN
InPost Kurier - 20 PLN

Dostawa do innych krajów UE - 40 PLN
Dostawa do innych krajów (poza UE) - 120 PLN

Marka: One by One

Producent: Indywidualny przedsiębiorca Smetana Lidia;
25006 Kropyvnytskyi, obwód Kirovohradzki,
Ukraina, ul. Preobrazhenska 3;

tel. +38 073 1773777;
email fran@onebyone.ua

Osoba odpowiedzialna za wprowadzenie produktu na rynek Unii Europejskiej:
Oleksandr Smetana; 50-424 Wrocław,
ul. Krakowska 19-23, loc.7;
tel. +48 518 453 492;
email info@onebyoneshop.pl
Sukienka mini z siateczki brązowa z marszczeniami w komplecie z topem i szortami
Jeszcze brak opinii na temat tego produktu
Zostaw opinię
Nasza strona używa cookies